Nie oszczędzaj!

Postaw na współpracę z najlepszymi kontrahentami

Finanse i ubezpieczenia

Ubezpieczenie na życie kalkulator

Jedną z najpopularniejszych form ubezpieczenia jest ubezpieczenie na życie. Kalkulator umożliwi Państwu dopasowanie najkorzystniejszej formy ubezpieczenia w zależności od potrzeb i możliwości. Jest rozwiązaniem praktycznym oraz szybkim, dzięki któremu wybór ubezpieczenia na życie stanie się dużo łatwiejszy.

COMPENSA TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA VIENNA INSURANCE GROUP
Lokalizacja:
ul. Aleje Jerozolimskie 162,
02-342 Warszawa, woj. mazowieckie
22 501-61-00
http://www.compensa.pl
Coface - Faktoring z regresem

Faktoring niepełny (z regresem) w wykonaniu firmy Coface Poland gwarantuje skuteczność działania, przez co zwiększą Państwo płynność finansową przedsiębiorstwa dzięki natychmiastowej zapłacie za sprzedaż usługi albo towaru. Jesteśmy przekonani, że wysokiej jakości usługi sprawią, że będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani. Polecamy.

Coface Poland Factoring Sp. z o.o.
Lokalizacja:
Al. Jerozolimskie 136,
02-305 Warszawa, mazowieckie
22 465-00-22
http://www.coface.pl
Przelew przez internet

Chcesz by Twoja firma była postrzegana przez Twoich klientów jako innowacyjna i przyjazna klientom? Prowadź na swojej stronie przelew przez internet, dzięki któremu ułatwisz klientom dokonywanie płatności za produkty czy usługi, jakie posiadasz. Przelew przez internet z firmą CashBill jest bezpiecznym i komfortowym rozwiązaniem.

CashBill
Lokalizacja:
ul. Rejtana 20,
41-300 Dąbrowa Górnicza, woj. śląskie
32 764-18-42
http://www.cashbill.pl
Księgowe usługi Mille

Najlepsze usługi księgowe świadczy właśnie nasza firma! Staramy się codziennie spełniać wszelkie oczekiwania naszych klientów, dlatego swoją ofertę dostosowujemy do ich potrzeb i wymagań. Postaw zatem już dziś na fachowe i solidne biuro rachunkowe w Warszawie. Zachęcamy właśnie Ciebie do współpracy z nami!

Kancelaria Księgowo Podatkowa Mille
Lokalizacja:
Filtrowa 43/2,
02-057 Warszawa, mazowieckie
22 825-22-46
http://www.mille.waw.pl
AP Finanse - ubezpieczenie OCP

Już niedługo w dobrej cenie zakupisz polisę dla swojej firmy. Wystarczy, że zainwestujesz w ubezpieczenie OCP proponowane przez firmę AP Finanse. To oni oferują ochroną zarówno w Polsce, jak i za granicą, która będzie obejmować między innymi szkody związane z ruchem pojazdów lub też utratą i zniszczeniem aut.

AP Finanse Sp. z o.o.
Lokalizacja:
Ściegiennego 94,
40-111 Katowice, Śląskie
32 250-02-20
http://apfinanse.pl
http://www.inglease.pl/abc-kredyt-czy-leasing - Leasing czy kredyt

Przed wyborem odpowiedniego sposobu dofinansowania, staje wielu przedsiębiorców. Możliwości są coraz większe, a wybór leasing czy kredyt ułatwiają doradcy w ING Lease. Podstawową różnicą między nimi, jest to, że dzierżawiąc gotówkę lub urządzenie, nie stajemy się jego właścicielem, przez co odpowiedzialność jest inna.

ING Lease Sp. z o.o.
Lokalizacja:
Puławska 2,
02-566 Warszawa, mazowieckie
22 820-53-00
http://www.inglease.pl
http://gestumbroker.pl/

Prawdą jest, iż obiekt w którym mieszka większa ilość osób każdorazowo narażony jest na różnorodne sytuacje ryzykowne. Należą do nich drobne pożary, czy awarie instalacji. Wówczas, dokumentem niezwykle przydatnym okazuje się OC zarządcy nieruchomości, które zdaje swój egzamin w każdych dramatycznych okolicznościach.

Gestum Broker Sp. z o. o.
Lokalizacja:
Grażyny 13,
02-548 Warszawa, Mazowieckie
22 845-58-22
http://gestumbroker.pl
© www.erodzina.pl - 2012.