dieta karmiącej

     Wiele matek karmiących piersią nie ma wystarczającej ilości mleka dla swoich dzieci. Taka sytuacja jest trudna i bolesna dla nowych matek. Laktację mogą poprawić takie produkty jak owies, mleko migdałowe, drożdże piwne, dynia i imbir. Można również dodać do swoich dań cynamon, który zapobiega niskim spadkom cukru we krwi, co prowadzi do złej laktacji. Istnieje również wiele naturalnych sposobów zwiększenia laktacji. Jednym z nich jest ten naturalny, domowy koktajl.


[smartads]

     Ten bardzo smaczny koktajl, składa się wyłącznie z naturalnych składników. Jest on również łatwy w przygotowaniu. Spróbuj koktajl, który zwiększy laktację.
Składniki: Będziesz potrzebować: 1/3 szklanki płatków owsianych, 1/3 szklanki dyni, 1 banan, 1 łyżka miodu, 1 łyżka siemienia lnianego, 1 łyżki cynamonu, 1 łyżeczka startego imbiru oraz 1 szklanka mleka migdałowego.
Przygotowanie<:/b> Ugotuj dynię, aż stanie się miękka. Poczekaj, gdy ostygnie, a następnie nią wstrząśnij. Umieść wszystkie składniki w blenderze i zmiksuj na gładką masę. Jeśli nie lubisz koktajli, zamróź go i jedź jak lody.

Dodaj komentarz