Boikido – układanka piramidka

boikido-ukladanka-piramidka

Ta edukacyjna zabawka piramidka pozwala rozwijać zdolności motoryczne dziecka. Dziecko uczy się układać elementy, liczyć i rozpoznawać kolory, kształty oraz cyfry. Zabawka składa się ze stabilnej podstawy z cyferkami i 5 bolcami różnej długości, na które należy nakładać drewniane elementy. Na każdym patyczku trzeba odpowiednio do cyferki dopasować klocki wg kolejności oraz w odpowiednim kształcie i kolorze oraz zakończyć budowę kuleczką w tym samym kolorze.
Piramidka zawiera 15 różnokolorowych kształtów do układania. Dziecko pozna kształty brył: kuli, sześcianu, pięciokąta, walca i trójkąta, cyfry 1-5 oraz kolory: niebieski, zielony, żółty, pomarańczowy i różowy. Na każdym klocku znajduje się cyferka i odpowiednia ilość znaczków (koło, kwiatek, gwiazda, chmurka, serce) do kojarzenia cyfry, a każda z kul ma inną buźkę dzięki, której dziecko nauczy się rozróżniać emocje malujące się na twarzy.
W świecie, gdzie większość z dostępnych zabawek jest zbyt skomplikowana lub nie stymulująca twórczego myślenia dziecka firma Boikido, wierzy, że dzieci potrzebują prostych, ale atrakcyjnych w formie zabawek. Pragnie, aby były one przyjaźnie zaprojektowane, w taki sposób, żeby zachęcały dzieci do aktywnego korzystania z wyobraźni i rozwijały je poprzez aktywność, pobudzanie zmysłów, a przede wszystkim, aby dawały wiele możliwości wspaniałej zabawy!
Boikido podjęło się przeniesienia w XXI wiek sprawdzonych, – tradycyjnych gier i zabawek, które radowały dzieci w ubiegłym stuleciu. Nowe zabawki są proste, ciekawe, edukacyjne, kolorowe, przyjazne dla środowiska i wpisują się doskonale w potrzeby dziecka, jak i Rodziców. Boikido tworzy drewniane zabawki dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat, które są oryginalnie zaprojektowane i w większości ręcznie wykonane.

Dodaj komentarz