Testowanie zabawek

Bright Starts     Co może zrobić producent zabawek chcący poznać opinie na ich temat? Może poprosić o wyrażenie opinii osoby, które je kupują i używają. Jednak psychologowie dowodzą, że informacje w ten sposób pozyskane, nie są miarodajne. W jaki sposób zatem dowiedzieć się, co w trawie piszczy?
     Przedstawiciel marki Bright Starts zwrócił się z prośbą o pomoc do użytkowniczek Forum e-mama. Forowiczki będą testować zabawki w określonym czasie i dzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat jakości produktów, ich funkcjonalności, wytrzymałości, etc.

     Użytkowniczki Forum e-mama, które zgłoszą chęć udziału w Testowaniu zabawek, testować będą:

Bright StartsBright Starts

Bright StartsBright Starts

Więcej na temat akcji Testowania zabawek Bright Starts można przeczytać na Forum w wątku zawierającym także Regulamin testów. Zapraszamy do testowania. Chęć wzięcia udziału w testach należy zgłaszać za pośrednictwem kwestionariusza dostępnego na Forum e-mama.
     Ciekawi opinii czekamy na wyniki testów.

Redakcja

Dołącz do rozmowy

1 komentarz

  1. Lubię produkty tej firmy. Sprawdziła się u nas huśtawka hybrydowa, ale laptop pokazany na zdjęciu nie jest chyba tej firmy? Bo mamy go i nie kojarzę, żeby na opakowaniu było napisane Bright Starts.

Dodaj komentarz