Walizka TRUNKI

trunki-pszczolka

     Trunki to marka dla małych podróżników. Zespół utalentowanych ludzi z wyobraźnią sprawia, że podróż z dzieckiem i dla dziecka staje się świetną przygodą. Pomysłowe i kolorowe projekty świetnie sprawdzą się podczas każdej podróży zarówno wycieczki do Zoo jak i wyprawy dookoła świata. Firma czuje się odpowiedzialna za swoje produkty dlatego są one extra wytrzymałe, aby mogły być przekazywane następnym pokoleniom.

     Jeżdżąca koloriwa walizeczka Trunki z pewnością ucieszy niejedne dziecko. Pożegnaj się z męczącymi podróżami, napadami złości i łzami Twojego dziecka. Dzięki Trunki – bezpiecznej i funkcjonalnej walizeczce, na której Twoje dziecko może jeździć! Idealna na wakacje, weekend, nocowanie u znajomych i do zabawy w domu. Walizka trunki jest specjalnie zaprojektowana dla dzieci, które mogą teraz samodzielnie się spakować, urozmaicić sobie podróż i odpoczywać siadając na walizeczce lub jeżdżąc na niej. Załączony pasek służy do noszenia walizki na ramieniu lub do ciągnięcia. Dziecko może siedzieć na Trunki i być ciągnięte przez rodziców. Blokada zamka na kluczyk, wewnętrzne pasy zabezpieczające bagaż, kieszonka wewnętrzna, uchwyt do noszenia, identyfikator na wpisanie danych to dodatkowe atuty, które ułatwiają życie w podróży.

[smartads]

     Walizka jeździk Trunki to absolutna konieczność podczas każdej wycieczki czy wakacyjnego wyjazdu. Pierwsza na świecie bezpieczna i bardzo funkcjonalna walizka dla dziecka , na której dziecko może jeździć. Bardzo pakowna, co umożliwia dziecku zabranie ze sobą najważniejszych zabawek oraz dodatkowych ubranek i co ważne spełnia wszystkie normy dotyczące samolotowego bagażu podręcznego. Ciekawą propozycją jest również kuferek podróżnika czyli 4w1 na którym można jeździćoraz z którym można podróżować. Wystarczy podnieść wieczko, wrzucisz zabawki i ruszać w podróż.

trunki

Dodaj komentarz