AUTORZY

     Ania000
Mama rozbrykanego ponad dwuletniego brzdąca, zajmująca się głównie wychowywaniem go na porządnego ludzia. W wolnych chwilach lubi obejrzeć dobrą komedię, poczytać coś ciekawego a nawet zasiąść do maszyny w celu stworzenia amatorskiego dzieła. Spod jej ręki do gazetki trafiają artykuły dotyczące zdrowia kobiety.

     Magda Korzańska
„Jesteś bitwą moją nieskończoną
W której ciągle o przyczółek walczę
Jesteś drzwiami które otworzyłem
A potem przycięły mi palce.(…)”
T. Lewandowski „Jaka jesteś” (Kartka z kalendarza)

Tymi słowami podsumował mnie mój mąż i coś w tym jest. Mam dwa oblicza: anioł i diabeł. Stale we mnie obecne, walczą we mnie, a nawet całkiem nieźle dogadujące się ze sobą. Matka wariatka, szalona, z głową pełną pomysłów, robiąca tysiąc rzeczy na raz. Chaos to moje trzecie, albo i czwarte ja. Ale w tym wariactwie jestem cała sobą. Kocham życie na wysokich obrotach i wysokich obcasach, na których mam niebanalne 190 cm wzrostu. Uparta, zaczynająca tysiąc rzeczy, niekończąca ich nigdy na czas. Kochająca sport pod każdą postacią i w każdej ilości studentka AWF. I przyznam się publicznie – zakupoholiczka (uff powiedziałam to głośno), ale walcząca z nałogiem. Ot, cała ja.

     Kredk@
Wybitna osobowość nie mieszcząca się w żadnych ramach, głównie wszerz. Pełnoetatowa Kura Domowa, Prezes Zarządzania Przestrzenią Życiową, Rzecznik Praw i Obowiązków Dzieci, Młodszy Specjalista Warzenia Mikstur Jadalnych, Główny Wykonawca Robót Wszelakich, Klepikur Klawiaturowy Pospolity. Postać powszechnie uwielbiana i ceniona przez wąskie grono koneserów i jednego sąsiada. Nie poddaje się nurtom, nie daje się opisać schematom. Ot, typowa cholera domowa, trwoniąca majątek męża i zajmująca się rzeczami mało istotnymi. Jej błyskotliwe, pełne humoru i dystansu do otaczającej rzeczywistości teksty nie zdobyły jeszcze milionów fanów, ale wierzy, że prędzej czy później to musi nastąpić.

     _a_n_i_a_
Posiadaczka kochającego męża, 3 kotów maści różnej, psa w rozmiarze XXL oraz (tymczasowo) takiegoż brzucha. Kobieta pracująca, aktualnie zajmująca się jednak głównie obserwowaniem wesoło podskakującego brzuszka, niecierpliwym oczekiwaniem na narodziny pierwszej pociechy, kompletowaniem wyprawki dla tejże oraz nieustannym przepakowywaniem torby do szpitala. Redaktor początkujący – piszący na tematy różne – w zależności od weny, pomysłu i zapotrzebowania społecznego.

     Katarzyna Perkowska
„A że Pan Bóg ją stworzył, a szatan opętał,
Jest więc odtąd na wieki i grzeszna, i święta,
Zdradliwa i wierna,
i dobra i zła,
I rozkosz i rozpacz, i uśmiech i łza,
I gołąb i żmija, i piołun i miód,
I anioł i demon, i upiór i cud,
I szczyt nad chmurami, i przepaść bez dna,
Początek i koniec” – ja

     Natalia
Z zawodu i zamiłowania nauczycielka. W życiu przede wszystkim kobieta świadoma swoich potrzeb, ale też żona i matka, ceniąca sobie ponad wszystko rodzinę. W wolnym czasie felietonistka pisząca prosto i subiektywnie. Oprócz tego, kobieta otwarta na ludzi, lubiąca długie rozmowy.

     Anna Rozwadowska
Średnia żona i przeciętna matka. Z takim sobie wykształceniem i średnią urodą . Z przeciętnymi kłopotami i przeciętnymi radościami. W średnim wieku. Posiada umiejętność pisania w sposób barwny i zajmujący, tak, że ludzie przestają zwracać uwagę na to, o czym pisze.

     Foxy
Matka, żona i kochanka. Pracująca, jak większość kobiet, na kilku etatach. Szczęśliwa posiadaczka niezbędnego minimum, które jest konieczne w każdej szafie, czyli 3 atrybutów kobiecości: szpilek w kolorze czarnym – bo pasują do wszystkiego, szpilek w kolorze beżowym – bo optycznie wydłużają nogi i szpilek w kolorze czerwonym – żeby poczuć się sexy. Niepoprawna i uparta optymistka o ognistym charakterze, romantyczna dusza z przewrotnymi pomysłami. A dlaczego piszę? Bo lubię.

     Elżbieta Haque
Koń jaki jest, każdy widzi.

     Gościnne Występy

Dodaj komentarz