STOPKA REDAKCYJNA

Autorzy:
Ania000
Anna Rozwadowska
Elżbieta Haque
Foxy
izajka
Katarzyna Perkowska
Kredk@
Liliana Antczak
Magda Korzańska
Natalia
_a_n_i_a_
oraz goście.

Kontakt z Redakcją
redakcja[at]erodzina.eu
Patronat
Ciąża

—–
REKLAMA w serwisie eRodzina.
—–

Artykuły zamieszczone w serwisie eRodzina.eu nie stanowią porady medycznej.

W artykułach zostały wykorzystane zdjęcia na licencji Royalty-free oraz zdjęcia własne autorów. Kopiowanie i przetwarzanie ich jest zabronione.

      eRodzina to serwis adresowany do osób zainteresowanych tematyką parentingową – do planujących założyć rodzinę, właśnie oczekujących dziecka, starających się o dziecko, do rodziców dzieci w różnym wieku i kobiet od 18 do 18 roku życia.

      Można tu znaleźć teksty różnej maści – od rzeczowych „instrukcji obsługi” pisanych przez laików i specjalistów, poprzez bardziej luźne acz pomocne artykuły, aż po zupełnie wyluzowane felietony nie poddające się zamykaniu w ramy. Piszemy o rodzicielstwie, zdrowiu, pielęgnacji dzieci, stosunkach międzyludzkich. Interesują nas suche fakty i ciekawe historie ciekawych ludzi.

      Serwis eRodzina tworzony jest dla zaspokojenia Waszej potrzeby czytania oraz naszej potrzeby pisania. Wiadomo, „czasami człowiek musi, inaczej się udusi”. Dlatego, jeśli Ciebie również nachodzi czasem potrzeba pisania, wyślij mail do Redakcji. Serdecznie zapraszamy pasjonatów wyrażania na piśmie myśli mniej lub bardziej uczesanych, a także tych całkiem potarganych. Natomiast jeśli masz głowę pełną koncepcji, jak rozwijać nasze ‘dziecko’, masz ochotę pisać regularnie, lub chcesz pomóc graficznie, wstąp do Redakcji, ot tak, mimochodem i… zostań.

Kto może pisać dla eRodzina?

Jeśli:

  • masz potrzebę bezinteresownego dzielenia się swoją wiedzą, doświadczeniem, przemyśleniami,
  • prowadzisz ciekawą działalność, jesteś specjalistą w jakiejś dziedzinie,
  • jesteś w czymś po prostu dobry/a,
  • lubisz i potrafisz pisać,
  • czerpiesz satysfakcję z rozpowszechniania wiedzy, ze świadomości, że Twoje doświadczenie oszczędziło komuś problemów, że dzięki Tobie na czyjejś twarzy pojawia się uśmiech lub po czyimś policzku spływa łza wzruszenia

…skontaktuj się z Redakcją.
Możesz

  • zaproponować temat i napisać artykuł,
  • popełnić felieton,
  • napisać lub zlecić nam napisanie artykułu sponsorowanego,
  • zgłosić chęć napisania tekstu na zaproponowany przez nas temat.

Zapraszamy.

Redakcja

pod patronatem
Ciąża

Dodaj komentarz