Tolo – Pojazd Safari

tolo_pojazd_safari

Czas na wycieczkę pojazdem safari! Po umieszczeniu Tolka safari w samochodzie słychać odgłos uruchamianego silnika, światełka zapalają się i samochód rusza przed siebie. Po przejechaniu kilku metrów auto zatrzymuje się, zapalają się czerwone światełka stopu i rozlega się radosny śmiech dziecka.
Jeden z podstawowych elementów do kolekcji! Pojazd safari z napędem, dźwiękami i światełkami. Może być również prowadzony rączką dziecka. Ma łatwo toczące się koła.
Oprócz kierowcy można zabrać na przejażdżkę jeszcze 2 postacie. Pod spodem samochodu znajduje się włącznik on/off. W zestawie z autem jest jedna postać z serii safari – Tolek. Tolek safari posiada ruchome części: głowa, nogi i ręce oraz piszczek na brzuszku.
Zabawki TOLO to jakość, trwałość, prostota elementów, charakterystyczne postaci, piękne kolory i unikalny design. Te unikalne, w swej prostocie zabawki, pozostawiają miejsce na rozwój osobowości dziecka, jego własnej twórczości i logicznego myślenia. To zabawki, do których dziecko chętnie wraca na każdym etapie rozwoju. Spowodowane jest to faktem, że sprzyjają one nauce komunikacji, poznawaniu otaczającego świata i siebie, a także nowych sytuacji oraz przełamywania lęków poprzez zabawy wymagające myślenia i kojarzenia faktów przez dziecko. To świat nieograniczonej wyobraźni oraz innowacyjnych pomysłów Twojego dziecka na nowe możliwości twórczej zabawy.

Dodaj komentarz