Fisher Price – Domek Szczeniaczka Uczniaczka

fisher-price-domek-szczeniaczka
Wesoły domek Szczeniaczka Uczniaczka z kolekcji Laugh&Learn Fisher Price, to innowacyjna edukacyjna zabawka składająca się z pluszowego szczeniaczka oraz jego domku, który oferuje wiele pomysłów na zabawę i naukę!
Pluszowy szczeniaczek grzechocze, daje się przytulać, ma wielkość idealnie dopasowaną do małych rączek dziecka i mieści się w domku.
Mając do dyspozycji 3 tryby zabawy:
– nauki,
– muzyki (40 piosenek, melodii i dźwięków)
– i dwujęzyczny,
dziecko może uczyć się alfabetu, liczb, kolorów, przeciwieństw, pozdrowień, dobrych manier oraz pierwszych słów po polsku i po angielsku.
Po wciśnięciu dzwonka przy drzwiach dziecko pozna literki i dowie się, jak zaopiekować się pieskiem. Gdy wciśnie kość nad drzwiami, dowie się czegoś o liczbach i pozdrowieniach, usłyszy piosenkę o piesku, a kość zaświeci. Przekręcając pokrętło w obrotowej stacji pogodowej, dziecko usłyszy nagrania o kolorach, przeciwieństwach i czynnościach. W trybie dwujęzycznym dziecko nauczy się pierwszych słów po polsku i po angielsku. Domek wyposażony jest w wygodny uchwyt i dziecko może zabrać zabawkę ze sobą, dokądkolwiek się uda. Maluszek z pewnością polubi i nauczy się 8 piosenek oraz pokocha swojego małego przyjaciela – wesołego szczeniaczka.

Fisher-Price to pierwsza marka, która wprowadza kompletne portfolio zabawek dwujęzycznych. Im szybciej dziecko rozpocznie naukę angielskiego, tym większa szansa że będzie nim biegle władało – uważają eksperci, a nauka będzie skuteczna tylko wtedy, gdy kojarzyć się będzie Maluchowi z przyjemnością. W dwujęzyczne zabawki Fisher-Price maluszek włączając słowa i melodyjki, poprzez zabawę i bez wysiłku opanuje pierwsze angielskie słowa. W każdym przypadku słowo lub piosenka jest odgrywana najpierw w języku polskim, a następnie w angielskim, co ułatwia dziecku przyswojenie znaczenia obcojęzycznych wyrazów.

Dodaj komentarz