Rewolucja w odchudzaniu

smart

     Aplikacje treningowe wspomagające uprawianie sportu na dobre zagościły w naszych smartfonach. Niemal każdy, kto biega wspiera swój trening programem umożliwiającym mierzenie dystansu, wyliczacie spalonych kalorii czy monitorowanie postępów. Aplikacje dietetyczne, które sprzyjają odchudzaniu to zupełna nowość. Jak pokazują najnowsze badania, nieoceniona w procesie prawidłowej i skutecznej utarty masy ciała. Pomyśl, jaki efekt możesz osiągnąć korzystając z aplikacji treningowej w czasie biegu i przygotowując posiłki z telefonem i osobistym dietetykiem w ręku.

     Otrzymanie planu żywieniowego nigdy nie było prostsze. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce: jadłospis diety odchudzającej i otrzymujemy setki wyników. Wertujemy strony, przyswajamy informacje i próbujemy wdrożyć zmiany w naszym codziennym życiu. Jednak najczęściej, zostając sami ze swoim problemem, tracimy zapał do odchudzania już w pierwszym etapie diety. Eksperci są zgodni, aby nasze odchudzanie było skuteczne musi być przemyślanie i odpowiednio kontrolowane. Co oznacza przemyślane? Nie mniej nie więcej jak dopasowane do naszych potrzeb, uwzględniające płeć, wiek, masę ciała, wzrost i chęć utarty zbędnych kilogramów. A czemu kontrola jest taka ważna? Ponieważ tylko ona pozwala na ocenę czy nasz odchudzanie jest racjonalne i prawidłowe. Odpowiedzą na te potrzeby jest aplikacja mobilna i program DietMap. Oferuje zbilansowane plany żywieniowe, ułożone przez specjalistów dietetyki. Dzięki temu mamy pewność, że wygenerowana dieta będzie dopasowana pod względem kalorycznym do naszych potrzeb i uwzględni odpowiednią podaż witamin i składników mineralnych.

dietmap

     Narzędzie kontroler wagi umożliwia aktualizowanie masy ciała monitorowanie postępów diety, a kalkulator BMI unaoczni jak wiele kilogramów dzieli cię od idealnej masy ciała. Automatyczne generowanie listy zakupów to ułatwienie, pomagające nam zarządzać swoimi zakupami. Program dietetyczny DietMap umożliwia także swobodne zarządzanie swoim planem żywieniowym. Dzięki funkcjom wymień posiłek lub dodaj posiłek do ulubionych na każdym etapie diety możemy dokonywać jej modyfikacji. Program stoi na straży naszych założeń i dopasowuje każdy posiłek do zmian, które wprowadzaliśmy tym samym nie pozwalając na przekroczenie dziennego limitu kalorii. Niezbędnym ułatwieniem jest powiadomienie, które otrzymujemy przed planowanym posiłkiem. Taka kontrola pozwala nam na zachowanie niezwykle istotnej regularności jedzenia.

[smartads]

     Brzmi nieźle? To nie wszystko. Program DietMap to także możliwość dodawania własnych przepisów i umieszczanie ich w diecie. Dzięki prostej obsłudze aplikacji i intuicyjności programu zrobimy to szybko i sprawnie. Portal umożliwia prowadzenia osobistego bloga i interakcję z innymi użytkownikami na forum. To dodatkowe wsparcie i motywacja w procesie odchudzania.

     DietMap to podręczna pomoc w odchudzaniu, którą możemy mieć w komputerze, na tablecie czy najbliżej nas w swoim telefonie. Z takim programem odchudzanie nie będzie więcej monotonną katorgą czy konieczną udręką. Z pomocą DietMap stanie się przyjemne, a przede wszystkim skuteczne.

Dodaj komentarz