Magiczne Lum Lums

lumlums

Firma Imperial producent Magicznej serii Lum Lums stworzył świecących przyjaciół po to, aby wszystkie dzieci mogły bawić się nie tylko zabawkami, ale również wspólnie ze sobą – tworząc dzięki nim krąg przyjaźni. Wystarczy połączyć dłonie w magicznym kręgu, a laleczki Lum Lums zaświecą się! W serii znajdują się magiczne: laleczki, zwierzątka, akcesoria oraz domek.
Magiczna laleczka Lum Lum Floressa razem ze swoim zwierzątkiem LuuLuu to świecący przyjaciele. Są tak ekscytujące, ponieważ umożliwiają wiele rodzajów zabawy poczynając od ich przebierania i kompletowania, a kończąc na zabawie w odgrywanie scen. Szczególną radość sprawiają dziecku świecące elementy.

Niezmiernie ważne jest to, że kilkoro dzieci może utworzyć krąg przyjaźni poprzez trzymanie się za ręce razem z laleczką. Gdy tak się stanie spódniczka laleczki zalśni jasnym światłem. Jeśli któreś z dzieci puści dłoń swojego przyjaciela i przerwie krąg, laleczka przestanie się świecić. Krąg przyjaźni mogą otworzyć również same laleczki (minimum 4 sztuki).Dodaj komentarz