NACZELNIK – Z czego składa się kobieta?

     Z czego składa się kobieta? Z ciała i duszy? Z osobowości? Nauka dąży do odkrycia coraz to mniejszych elementów składowych materii. Kobieta też może składać się z kwarków i w ten sposób można ją postrzegać. Massmedia, producenci produktów wszelakich, reklamy – określają ściśle, z czego składa się kobieta i jakiej jakości te elementy mają być.
     Kobieta składa się z włosów i paznokci. Jedne nie powinny być klapnięte, drugie raczej mogą być. I jedne i drugie mają być sprężyste, obowiązkowo nierozdwojone. Kobieta składa się z oczu, dwojga oczu. Oczy zaś składają się ze wzroku, który ma być nie tylko sokoli, ale i świeży, białka odpowiednio białe. Oczy kobiety składają się także z powiek i rzęs. Tutaj jest pełna gama możliwości. Kolory tęczy na powieki. Z rzęsami sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana. Muszą być gęste, długie, wyczesane, podkręcone, strzeliste, wręcz wystrzelone w kosmos lub wyglądać na sztuczne.

W skład kobiety wchodzą
cellulit i rozstępy. Nie mogą,
a wchodzą. Kobieta walczy,
a one dalej wchodzą.
Taka kolej rzeczy.


     Kobieta ma cerę, w celu wklepywania w nią kremów o różnych właściwościach. W skład kobiety wchodzą również zmarszczki, wypryski, przebarwienia, plamy i pory. Wszystko oczywiście do wyrównania, wygładzenia, zaszpachlowania. Kobieta ma na składzie usta. Te zaś wymagają wygładzania, ujędrniania, wypełniania, nabłyszczania i ubarwiania. Jest jeszcze owal twarzy, którego kształt świadczy o sile, z jaką grawitacja oddziałuje na kobietę. Owal twarzy zawsze można poprawić, wymodelować, podciągnąć, naciągnąć, za uszy przeciągnąć. Podciągać i naciągać należy również biust, który wchodzi w skład kobiety. Biust ma stać, obowiązkowo, nie wisieć, bo wiszenie to objaw słabości. Można też poprawić koloryt skóry łykając jedno, wklepując drugie.
     W skład kobiety wchodzą pięty, które wstyd latem wystawiać na widok publiczny bez uprzedniego pozbycia się zrogowaciałego naskórka. Kobieta składa się z łokci, a te nie mogą być zbyt szorstkie. Kobieta posiada uda i pośladki. Te mają być sprężyste, gładkie – obowiązkowo. W skład kobiety wchodzą cellulit i rozstępy. Nie mogą, a wchodzą. Kobieta walczy, a one dalej wchodzą. Taka kolej rzeczy.

[smartads]
     Kobieta posiada także zbędne owłosienie. Wspomniane wcześniej włosy na górnym końcu kobiety są niezbędne, najlepiej długie. Zaś reszta owłosienia jest zbędna. Życiowym zadaniem kobiety jest pozbywać się go z wytrwałością Syzyfa. Problemem przy usuwaniu zbędnego owłosienia jest to, że zwykle owo usuwanie wiąże się z podrażnieniami. Kobieta nie może składać się z podrażnień miejsc, z których pozbyła się zbędnego owłosienia. Jest to niedopuszczalne. Trzeba zatem owe podrażnienia zwalczać. Te strategiczne miejsca mają być gładkie jak aksamit i ma się po nich ześlizgiwać jedwabna tkanina. Kobieta ma w składzie pachy. Prócz tego, że pachy nie mogą składać się z podrażnień po usuwaniu zbędnego owłosienia, dodatkowo muszą być zawsze suche i pachnące. Tę pierwszą właściwość można badać za pomocą papierka lakmusowego, drugą zaś jedynie zmysłem węchu (który na szczęście również wchodzi w skład kobiety, więc jest pod ręką). Kobieta składa się jeszcze z pękających naczynek i żylaków. Tutaj farmacja przychodzi z pomocą.

Dodaj komentarz